Спанч Боб Квадратні Штани

Спач Боб

 Найпозитивніший мультиплікаційний персонаж. Недавно у нас з'явився вдома цей холеричний позитивіст у вигляді 4х сезонів показу. І ми його відразу прийняли у свою сім'ю.

Він прийшов до нас не один. З ним прийшли його найкращий друг, недалекоглядний і лінивий Патрік зірка, подруга білка Сенді, що змінила свій Техас на підводне життя, сусід Сквідвард восьминіг з 6 щупальцями, який вічно всім не задоволений, бос краб містер Крабстер, домашній улюбленець Гаррі та багрто інших кумедних героїв. 

З усіх негараздів Спанч Боб Сквеа Пенс виходить з широченною посмішкою.

Боб і Сквідвард

Крабс: "С сегодня мы работаем 24 часа в сутки ." Спанч Боб: "Ура!"

"Я режу салат. Ночью!"

"Я драю ванную. Ночью!"

"Я обжог палец! 🙁 НОЧЬЮ!!! :-)"

Він наївний і веселий, мріє літати з медузами і літає, хоче попасти в бійцівський клуб і попадає, найкращий учень в класі, найкращий повар на усьому Бікіні Боттон, з ним усі дружать, навіть постійно незадоволений таким сусідством Свідвард його любить.

Я не пропоную усім все кидати і йти шукати цей мультик. Та якщо у тебе буде поганий настрій і по телевізору йтиме Спанч Боб, то подивись його і він піднімить тобі настрій.

П.С. Мій Святослав не любить мультики з насилям. Від "Тома і Джері" відмовився відразу, і "Ну погоди!" не любить, і ті мультики, які буває дивиться в бабусі по телевізору. Та Спанч Боба він полюбив відразу, з першого мультика. Хоча і в ньому бувають різні моменти.Боб

Щасти!

 

 

 

 

 

 

 

 


10 комментариев

 • a.betka

  29.04.2009

  А ще дуже гарні мультики про Смішариків 🙂

 • 1st

  29.04.2009

  Ага… И про покемонов ищо…

  Пикачууууу!!!!!!!!

 • volodimir

  29.04.2009

  Не знаю. Мені подобаються злюки бобри 🙂

 • takaya

  30.04.2009

  Смішариків я не бачила, а Покемонів не люблю (ідея двобоїв і визначення хто кращий, а хто лузер мені не подобається). В злюках бобрах є цікаві серії і багато з яких закінчуються повчальним висновком.

 • 1st

  30.04.2009

  Ну, про Покемонов я вообще-то пошутил…

  Для меня выросшего на советских мультиках нет, не было, и не будет ни чего гениальнее Винни — Пуха говорящего голосом Леонова…

  А так, если из детских, то я с удовольствие посмотрю лучше Диснеевскую классику. Особенно довоенную. Чип и Дейл с Дональдом рулят завсегда!

  А если «по-взрослому», то нет ничего позитивнее Симпсонов и Футурамы! :)))

 • zebra

  30.04.2009

  Аватар — офигеннейшее творение всех времен и народов!!

  Очень добрый, красивый и с классным чувством юмора!

 • msak_ua_iaryna ukr.net

  26.03.2010

  я люблю усі-усі мультики (крім тих що про війну, битви на смерть)

 • takaya

  26.03.2010

  msak_ua_iaryna — це чудово! У нас душі вічних дітей і це просто прекрасно!!!

 • swallow

  18.05.2010

  Здорові і щасливі діти налаштовані на позитив. Якось мій син, тоді ще років 7-ми, подивився аніме про Хіросиму та Нагасакі. І сказав, що про таке не можна робити мультики, бо мультики повинні бути тільки веселими і смішними, на те вони і мультики.

  А зараз придивлюсь до уподобань мої трирічної доньки: «Вінні-Пух» (більше подобається Діснеєвський), «Простоквашино», «Смешарики», «Маша і Ведмідь» (сучасний, 8 серій — хто не бачив — обов’язково подивіться — суцільний позитив!), «Барашек Шон». Це актуально зараз. Трохи раніше — «Даша-мандрівниця» і «Уперед, Дієго!» (іспанські мульт-серіали), «Спанч Боб — Квадратні Штани».

  А ще дуже-дуже подобаються «Minuscule» (французькі мульт-замальовки про життя комах — рекомендую).

 • takaya

  18.05.2010

  Діти є діти! Їм просто необхідно дивитись на світ з радістю та позитивом. І вони прекрасно уміють розбиратись у своїх почуттях. Це і до мультиків відноситься напряму.

Comments are closed.